2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31193090: Renovatie beweegbare delen N3 Papendrechtsebrug
Beschreibung: De renovatie beweegbare delen N3 Papendrechtsebrug. De werkzaamheden betreffen het beweegbare deel (‘basculebrug’) en de bediening en besturingsinstallatie, incl. het bedienhuis van de N3PAB. Zie beschrijving
Interne Kennung: 31193090
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1