See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD-11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD-11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji w podziale na następujące 28 części: 1. Angiologia 2. Audiologia i foniatria 3. Chirurgia ogólna lub chirurgia onkologiczna 4. Choroby płuc lub choroby płuc dzieci 5. Choroby zakaźne 6. Dermatologia i wenerologia 7. Diabetologia 8. Endokrynologia lub endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość lub endokrynologia i diabetologia dziecięca 9. Gastroenterologia lub gastroenterologia dziecięca 10. Genetyka kliniczna 11. Ginekologia onkologiczna 12. Hematologia lub onkologia i hematologia dziecięca 13. Immunologia kliniczna 14. Kardiologia lub kardiologia dziecięca 15. Medycyna morska i tropikalna lub mikrobiologia lekarska 16. Nefrologia lub nefrologia dziecięca 17. Neurologia lub neurologia dziecięca 18. Okulistyka 19. Onkologia kliniczna 20. Ortopedia i traumatologia narządu ruchu 21. Otorynolaryngologia lub otorynolaryngologia dziecięca 22. Perinatologia 23. Położnictwo i ginekologia 24. Psychiatria lub psychiatria dzieci i młodzieży 25. Reumatologia 26. Toksykologia kliniczna 27. Urologia lub urologia dziecięca 28. Periodontologia lub stomatologia zachowawcza z endodoncją.
Interne Kennung: 2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych części: 1. Angiologia.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 01
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 2. Audiologia i foniatria.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 02
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 3. Chirurgia ogólna lub chirurgia onkologiczna.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 03
Los: LOT-0004
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 4. Choroby płuc lub choroby płuc dzieci.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 04
Los: LOT-0005
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 5. Choroby zakaźne.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 05
Los: LOT-0006
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 6. Dermatologia i wenerologia.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 06
Los: LOT-0007
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 7. Diabetologia
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 07
Los: LOT-0008
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 8. Endokrynologia lub endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość lub endokrynologia i diabetologia dziecięca.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 08
Los: LOT-0009
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 9. Gastroenterologia lub gastroenterologia dziecięca.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 09
Los: LOT-0010
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 10. Genetyka kliniczna.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 11. Ginekologia onkologiczna.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 -11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 12. Hematologia lub onkologia i hematologia dziecięca.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 13. Immunologia kliniczna.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 13
Los: LOT-0014
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 14. Kardiologia lub kardiologia dziecięca.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 14
Los: LOT-0015
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 15. Medycyna morska i tropikalna lub mikrobiologia lekarska.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 -15
Los: LOT-0016
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 16. Nefrologia lub nefrologia dziecięca.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 16
Los: LOT-0017
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 17. Neurologia lub neurologia dziecięca.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 17
Los: LOT-0018
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 18. Okulistyka.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 18
Los: LOT-0019
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 19. Onkologia kliniczna.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 19
Los: LOT-0020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 20. Ortopedia i traumatologia narząd ruchu.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 20
Los: LOT-0021
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 21. Otorynolaryngologia lub otorynolaryngologia dziecięca.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 21
Los: LOT-0022
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 22. Perinatologia.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 22
Los: LOT-0023
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 23. Położnictwo i ginekologia.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 23
Los: LOT-0024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 24. Psychiatria lub psychiatria dzieci i młodzieży.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 24
Los: LOT-0025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 25. Reumatologia.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 25
Los: LOT-0026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 26. Toksykologia kliniczna.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 26
Los: LOT-0027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 27. Urologia lub urologia dziecięca.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 27
Los: LOT-0028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji część 28. Periodontologia lub stomatologia zachowawcza z endodoncją.
Interne Kennung: numer postępowania 2/2026 - 28