2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging Tijdelijke Gemeentelijke Opvang
Beschreibung: Gemeente Almelo is voornemens vanaf 1 januari 2025 een Tijdelijke Gemeentelijke Opvang Asielzoekers in gebruik te nemen. Gemeente Almelo gaat de Beveiliging van de Tijdelijke Gemeentelijke Opvang Europees Asielzoekers aanbesteden. Met ingang van 1 april 2025 wordt de Opdracht uitgebreid met een nader te bepalen locatie voor de opvang van Vluchtelingen. Het zal om gaan om opvang van 450 Vluchtelingen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2024/90100
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging (betreft beide locaties): vijf (5) keer één (1) optiejaar
96026-2025 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiliging Tijdelijke Gemeentelijke Opvang
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024/90100
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: