96058-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z usługą pełnienia nadzoru autorskiego na modernizację Stacji Uzdatniania Wody w Rokicinach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z usługą pełnienia nadzoru autorskiego na modernizację Stacji Uzdatniania Wody w Rokicinach
Beschreibung: 1. Postępowanie prowadzone jest pod nazwą: ,,Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z usługą pełnienia nadzoru autorskiego na modernizację Stacji Uzdatniania Wody w Rokicinach”, którego szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 9 do SWZ – Projekt umowy. 1.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z usługą pełnienia nadzoru autorskiego na modernizację Stacji Uzdatniania Wody w Rokicinach. 1.2. Zakres przedmiotowej inwestycji zakłada rezygnację z przesyłu wody ze stacji uzdatniania wody w Tomaszowie Mazowieckim do Łodzi. Obejmować on będzie kompleksową modernizację Stacji Uzdatniania Wody w Rokicinach, przy zachowaniu obecnej wydajności i wymaganiach Zamawiającego sprecyzowanych w OPZ - m.in. instalację technologiczną do ujmowania i uzdatniania wody w oparciu o jednostopniowy proces filtracji, instalację do dezynfekcji wody, zagospodarowanie wód popłucznych, modernizację pompowni pośredniej II stopnia w Rokicinach, z dostosowaniem wydajności do przesyłu do Zbiorników Stoki w Łodzi wody ujmowanej w Rokicinach, likwidację obiektów niewykorzystanych w nowym układzie na terenie SUW Rokiciny wymianę instalacji elektroenergetycznych wraz z urządzeniami, wymianę instalacji elektrycznych i AKPiA, skablowanie zasilającej linii napowietrznej 15kV stacji, wymianę sieci ciepłowniczej wraz z źródłem zasilania, wykonanie nowego wewnętrznego systemu monitoringu wizyjnego CCTV, KD i SSWiN, budowę instalacji fotowoltaiki itd.
Interne Kennung: BZZ.261.62.2025.JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001