96065-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji oprogramowania serwerowego do poczty elektronicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji oprogramowania serwerowego do poczty elektronicznej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania serwerowego do poczty elektronicznej (np. MS Exchange Server 2019 lub równoważnego) wraz z zapewnieniem wsparcia technicznego oraz realizacja usługi szkoleniowej z administrowania serwerem związanego z dostarczonym oprogramowaniem (licencjami). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu, z uwagi na konieczność zachowania ciągłości pracy poczty elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 80533000 Einführung und Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania serwerowego do poczty elektronicznej (np. MS Exchange Server 2019 lub równoważnego) wraz z zapewnieniem wsparcia technicznego oraz realizacja usługi szkoleniowej z administrowania serwerem związanego z dostarczonym oprogramowaniem (licencjami). Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące etapy (nie są to części zamówienia, w rozumieniu ustawy Pzp): 1) Etap I - Dostawa licencji oprogramowania do poczty elektronicznej (np. MS Exchange Server 2019 lub równoważnego); 2) Etap II - Zapewnienie przez Wykonawcę 120 godzin eksperckich usług wsparcia technicznego oprogramowania w okresie 36 miesięcy od zakończenia Etapu I; 3) Etap III - Zapewnienie świadczenia usługi szkoleniowej z administrowania najnowszą wspieraną wersją dostarczonego oprogramowania w ramach Etapu I. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).