96074-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport – Provozování sdílených kol ve městech Nový Jičín a Kopřivnice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozování sdílených kol ve městech Nový Jičín a Kopřivnice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v realizaci projektu sdílení kol na územích měst Kopřivnice a Nový Jičín. V rámci plnění veřejné zakázky bude vybraným dodavatelem umístěno minimálně 170 městských kol, tedy 85 městských kol v každém městě, přičemž v zimním období (prosinec až únor) bude umístěno minimálně 100 městských kol, tedy 50 městských kol v každém městě. Provoz sdílených kol bude vybraným dodavatelem zajištěn celoročně. Informativní statistika výpůjček sdílených kol za rok 2024 je přílohou zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ (dále jen „veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Provozování sdílených kol ve městech Nový Jičín a Kopřivnice