See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové a pomocné práce v konferenčních a ubytovacích zařízeních
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování komplexních služeb pravidelného úklidu, mimořádného úklidu a dalších služeb v konferenčních a ubytovacích hotelových zařízeních ve vlastnictví zadavatele. Služby budou provozovány celoročně, v režimu 24/7, plán požadovaných prací a požadovaných časů bude dodán (ve spolupráci s dodavatelem) vždy na týdenní bázi dle obsazenosti hotelu a počtu plánovaných konferenčních akcí. Úklidové, mycí a desinfekční prostředky, náplně do hygienických systémů / zásobníků / stojanů (toaletní papír, papírové nebo látkové ručníky, mýdlo, desinfekční prostředky na ruce apod.), odběr elektrické energie a vody, v rozsahu nezbytném pro plnění závazků a nutné ke kvalitnímu provádění úklidových služeb dodá poskytovateli zadavatel, tj. jejich pořízení není součástí předmětu plnění této veřejné zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části podle umístění provozoven zadavatele: Část č. 1 VZ – Praha Část č. 2 VZ – KC Liblice Část č. 3 VZ – KC Třešť Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu, více či všechny části veřejné zakázky. Na základě výsledku zadávacího řízení bude pro každou část VZ uzavřena samostatná smlouva s jedním dodavatelem na dobu určitou, a to na 24 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy nebo do vyčerpání finančního rámce. Zadavatel bude služby čerpat dle svých skutečných aktuálních potřeb v návaznosti na podmínky a potřeby provozu. Specifikace zadání každé části veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 3 Zadávací dokumentace – Vzor smlouvy vč. příloh (pro každou jednotlivou část veřejné zakázky).
Interne Kennung: 24/VZ114
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část VZ č. 1 - Praha
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování komplexních služeb pravidelného úklidu, mimořádného úklidu a dalších služeb v konferenčních a ubytovacích hotelových zařízeních vlastnictví zadavatele: Vila Lanna na adrese V Sadech 1, 1600 00 Praha 6 – Bubeneč a Hotel Mazanka na adrese Za Vodárnou 1/1013, 182 00 Praha 8. Služby budou provozovány celoročně, v režimu 24/7, plán požadovaných prací a požadovaných časů bude dodán (ve spolupráci s dodavatelem) vždy na týdenní bázi dle obsazenosti ubytovacích kapacit a počtu plánovaných konferenčních akcí. Úklidové, mycí a desinfekční prostředky, náplně do hygienických systémů / zásobníků / stojanů (toaletní papír, papírové nebo látkové ručníky, mýdlo, desinfekční prostředky na ruce apod.), odběr elektrické energie a vody, v rozsahu nezbytném pro plnění závazků a nutné ke kvalitnímu provádění úklidových služeb dodá poskytovateli zadavatel, tj. jejich pořízení není součástí předmětu plnění této veřejné zakázky. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje níže uvedené změny závazku ze smlouvy s vybraným dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to: Vyhrazená změna ceny plnění v případě změny sazby DPH Cenu plnění je možné měnit v případě zvýšení nebo snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude cena plnění změněna (zvýšena nebo snížena) o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH. Dodavatel bude fakturovat cenu s DPH dle sazby DPH platné v době uskutečnění zdanitelného plnění. Vyhrazená změna ceny plnění v případě změny nařízení vlády o minimální mzdě V případě, že změnou nařízení vlády č. 567/2006 Sb., o minimální mzdě, o nejnižších úrovních zaručené mzdy, o vymezení ztíženého pracovního prostředí a o výši příplatku ke mzdě za práci ve ztíženém pracovním prostředí, ve znění pozdějších předpisů (dále také jako "nařízení vlády o minimální mzdě") dojde během trvání smluvního vztahu k navýšení základní sazby minimální mzdy o více než 5%, je poskytovatel úklidových služeb oprávněn vyzvat objednatele k jednání o změně jednotkových cen. Postup pro úpravu jednotkových cen je uveden v Příloze č. 6 vzoru Smlouvy.
Los: LOT-0002
Titel: Část VZ č. 2 - KC Liblice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování komplexních služeb pravidelného úklidu, mimořádného úklidu a dalších služeb v konferenčním a ubytovacím hotelovém zařízení Konferenční centrum Liblice ve vlastnictví zadavatele na adrese: Konferenční centrum AV ČR – zámek Liblice, Liblice 61, 277 32 Byšice. Služby budou provozovány celoročně, v režimu 24/7, plán požadovaných prací a požadovaných časů bude dodán (ve spolupráci s dodavatelem) vždy na týdenní bázi dle obsazenosti hotelu a počtu plánovaných konferenčních akcí. Úklidové, mycí a desinfekční prostředky, náplně do hygienických systémů / zásobníků / stojanů (toaletní papír, papírové nebo látkové ručníky, mýdlo, desinfekční prostředky na ruce apod.), odběr elektrické energie a vody, v rozsahu nezbytném pro plnění závazků a nutné ke kvalitnímu provádění úklidových služeb dodá poskytovateli zadavatel, tj. jejich pořízení není součástí předmětu plnění této veřejné zakázky. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 02
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna ceny plnění v případě změny sazby DPH Cenu plnění je možné měnit v případě zvýšení nebo snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude cena plnění změněna (zvýšena nebo snížena) o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH. Dodavatel bude fakturovat cenu s DPH dle sazby DPH platné v době uskutečnění zdanitelného plnění. Vyhrazená změna ceny plnění v případě změny nařízení vlády o minimální mzdě V případě, že změnou nařízení vlády č. 567/2006 Sb., o minimální mzdě, o nejnižších úrovních zaručené mzdy, o vymezení ztíženého pracovního prostředí a o výši příplatku ke mzdě za práci ve ztíženém pracovním prostředí, ve znění pozdějších předpisů (dále také jako "nařízení vlády o minimální mzdě") dojde během trvání smluvního vztahu k navýšení základní sazby minimální mzdy o více než 5%, je poskytovatel úklidových služeb oprávněn vyzvat objednatele k jednání o změně jednotkových cen. Postup pro úpravu jednotkových cen je uveden v Příloze č. 6 vzoru Smlouvy.
Los: LOT-0003
Titel: Část VZ č. 3 - KC Třešť
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování komplexních služeb pravidelného úklidu, mimořádného úklidu a dalších služeb v konferenčním a ubytovacím hotelovém zařízení Konferenční centrum Třešť ve vlastnictví zadavatele na adrese: Konferenční centrum AV ČR – zámek Třešť, Dr. Richtra 234, 589 01 Třešť . Služby budou provozovány celoročně, v režimu 24/7, plán požadovaných prací a požadovaných časů bude dodán (ve spolupráci s dodavatelem) vždy na týdenní bázi dle obsazenosti hotelu a počtu plánovaných konferenčních akcí. Úklidové, mycí a desinfekční prostředky, náplně do hygienických systémů / zásobníků / stojanů (toaletní papír, papírové nebo látkové ručníky, mýdlo, desinfekční prostředky na ruce apod.), odběr elektrické energie a vody, v rozsahu nezbytném pro plnění závazků a nutné ke kvalitnímu provádění úklidových služeb dodá poskytovateli zadavatel, tj. jejich pořízení není součástí předmětu plnění této veřejné zakázky. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 03