2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026 - Uitvoeren van werken op afroep groenbeheer en -onderhoud: Schrijverswijk, Bloemenwijk, BVA-wijk, Oude- en Nieuwe Kouterdreef
Beschreibung: 2026 - Uitvoeren van werken op afroep groenbeheer en -onderhoud: Schrijverswijk, Bloemenwijk, BVA-wijk, Oude- en Nieuwe Kouterdreef
Interne Kennung: PPP02F-1571/6020/2025/063
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/063_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP02F-1571/6020/2025/063
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/063_1