See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku do zabiegów endowaskularnych na potrzeby Pracowni Hemodynamiki
Beschreibung: Zamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa pakietami. Pakiet nr 1 – Balony semi-compliant Pakiet nr 2 – Balony non-compliant Pakiet nr 3 – Stenty wieńcowe kobaltowo-chromowe pokrywane lekiem najnowszej generacji o nietypowych średnicach i do trudnych zmian Pakiet nr 4 – Szewne systemy do zamykania dostępów naczyniowych Pakiet nr 5 – Pompa aktywnie wspomagająca krążenie pobierająca bezpośrednio krew z lewej komory serca Pakiet nr 6 – Prowadnik do kolaterali Pakiet nr 7 – Prowadnik do PTCA Pakiet nr 8 – Mikrocewnik do CTO Pakiet nr 9 – Mikrocewnik do CTO Pakiet nr 10 – Mikrocewnik do CTO Pakiet nr 11 – Pakiet oprogramowania do analizy rezerwy wieńcowej na podstawie koronarografii Pakiet nr 12 – Urządzenie do zamykania miejsc dostępu na tętnicy udowej Pakiet nr 13 – Cewnik diagnostyczny do koronarografii Pakiet nr 14 – Cewnik balonowy pokryty lekiem (paklitaxel) Pakiet nr 15 – Cewnik balonowy niepodatny Pakiet nr 16 – Przedłużacz prowadzący Pakiet nr 17 – Cewnik balonowy pokryty lekiem (paklitaxel) Pakiet nr 18 – Cewnik balonowy uwalniający substancję antyproliferacyjną – Syrolimus Pakiet nr 19 – Cewnik nacinający do naczyń wieńcowych Pakiet nr 20 – Bioadapter wieńcowy kobaltowo- chromowy Pakiet nr 21 – System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Vorherige Bekanntmachung: 672204-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Balony semi-compliant
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu do zabiegów endowaskularnych dla Pracowni Hemodynamiki. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Balony non-compliant
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Stenty wieńcowe kobaltowo-chromowe pokrywane lekiem najnowszej generacji o nietypowych średnicach i do trudnych zmian
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Szewne systemy do zamykania dostępów naczyniowych
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Pompa aktywnie wspomagająca krążenie pobierająca bezpośrednio krew z lewej komory serca
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Prowadnik do kolaterali
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Prowadnik do PTCA
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Mikrocewnik do CTO
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Mikrocewnik do CTO
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Mikrocewnik do CTO
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Pakiet oprogramowania do analizy rezerwy wieńcowej na podstawie koronarografii
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Urządzenie do zamykania miejsc dostępu na tętnicy udowej
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Cewnik diagnostyczny do koronarografii
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Cewnik balonowy pokryty lekiem (paklitaxel)
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Cewnik balonowy niepodatny
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Przedłużacz prowadzący
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Cewnik balonowy pokryty lekiem (paklitaxel)
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Cewnik balonowy uwalniający substancję antyproliferacyjną – Syrolimus
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Cewnik nacinający do naczyń wieńcowych
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – Bioadapter wieńcowy kobaltowo- chromowy
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Interne Kennung: Pakiet nr 21