96139-2025 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa implantów ortopedycznych i osprzętu do zabiegów ortopedycznych dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych i osprzętu do zabiegów ortopedycznych dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132, aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz zgodnie z wymogami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”
Vorherige Bekanntmachung: 600028-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: Dostawa implantów ortopedycznych i osprzętu do zabiegów ortopedycznych dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o zwanych dalej ”przedmiotem zamówienia” o wymaganiach i parametrach wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest: Dostawa implantów ortopedycznych i osprzętu do zabiegów ortopedycznych dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o zwanych dalej ”przedmiotem zamówienia” o wymaganiach i parametrach wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Interne Kennung: Część nr 6