2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie, dostarczenie i wdrożenie modyfikacji i rekonfiguracji Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) oraz systemu Elektronicznej Teczki Studenta (e-Teczka) obejmujących nową strukturę organizacyjną Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie opracowania, dostarczenia i wdrożenia modyfikacji i rekonfiguracji użytkowanego przez Zamawiającego Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI), na który składa się: ERP TETA EDU, TETA ME, USOS KatStud, OPTicamp, a także systemu Elektronicznej Teczki Studenta (e-Teczka), obejmujących nową strukturę organizacyjną Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie, na co składa się szereg działań i produktów (z uwzględnieniem Elementów Autorskich*), w szczególności: 1) Analiza przedwdrożeniowa obejmująca konsultacje techniczne i merytoryczne wraz z opracowaniem planu wdrożenia i harmonogramu działań; 2) Opracowanie, dostarczenie i wdrożenie zmian w ZSI i e-Teczce w testowej wersji ww. systemów; 3) Integracje oraz modyfikacje istniejących integracji ZSI i e-Teczki z systemami informatycznymi Zamawiającego i automatyzacja wymiany danych; 4) Przygotowanie startu produkcyjnego zmian ZSI i e-Teczki wraz z integracjami z systemami informatycznymi Zamawiającego, uruchomienie produkcyjne ww. i odbiór końcowy ww; 5) Wytworzenie i przekazanie Zamawiającemu co najmniej następujących dokumentów: Harmonogram Rzeczowo – Finansowy „HRF”, Dokument Analizy Przedwdrożeniowej, pełna Dokumentacja zmian ZSI i e-Teczki, z uwzględnieniem dokumentacji powykonawczej wg stanu na moment podpisania protokołu odbioru końcowego Etapu II, a w szczególności specyfikacji technicznej i funkcjonalnej wszystkich integracji (API); Objęte niniejszym zamówieniem ZSI i e-Teczka to wdrożone i użytkowane przez Zamawiającego oprogramowanie funkcjonujące pod poniższymi znakami towarowymi, wykorzystywane przez Zamawiającego na warunkach udzielonych mu licencji ustanowionych przez twórcę-producenta/ licencjodawcę: 1) ERP TETA EDU (którego producentem jest UNIT4 Polska Sp. z o.o.) rozbudowany o funkcjonalności systemu ERP TETA ME (którego producentem jest UNIT4 Polska Sp. z o.o.); 2) USOS (którego producentem jest MUCI) objęty aktualnie wsparciem serwisowym przez OPTeam S.A. 3) KatStud do obsługi sylabusów (którego producentem jest MUCI), dla którego jest partnerem wdrożeniowym oraz serwisującym jest OPTeam SA, a utwory dedykowane dostarczył OPTeam SA; 4) Elektroniczna Teczka Studenta (e-Teczka) (którego producentem jest OPTeam S.A.), objęty aktualnie wsparciem serwisowym przez OPTeam S.A. *Elementy Autorskie - wszelkie utwory w rozumieniu przepisów ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 24 ze zm.), które są dostarczane przez wykonawcę lub powstaną w ramach zamówienia/ umowy. Znanymi aktualnie, lecz nie wyłącznymi Elementami Autorskimi jest dokumentacja: Dokument Analizy Przedwdrożeniowej, pełna Dokumentacja zmian ZSI i e-Teczki, z uwzględnieniem dokumentacji powykonawczej wg stanu na moment podpisania protokołu odbioru końcowego Etapu II, a w szczególności specyfikacji technicznej i funkcjonalnej wszystkich integracji (API), zmiany oprogramowania dedykowane Zamawiającemu. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Szczegółowe warunki i sposób realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekt Umowy (PPU). 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał uprawnienia do korzystania z oprogramowania TETA EDU i ERP TETA ME i Elektroniczna Teczka Studenta (e-Teczka) w celu realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia, na okoliczność czego Wykonawca winien posiadać aktualny status oficjalnego partnera lub inne aktualne upoważnienie właściciela/ producenta oprogramowania TETA EDU i ERP TETA ME i Elektroniczna Teczka Studenta (e-Teczka): 2.1) UNIT4 Polska Sp. z o.o. w zakresie udzielania licencji oraz wdrażania i serwisowania systemu ERP TETA EDU i ERP TETA ME, a także integracji pomiędzy tymi systemami; 2.2) OPTeam S.A. w zakresie udzielania licencji oraz wdrażania i serwisowania Elektroniczna Teczka Studenta (e-Teczka).
Interne Kennung: BZP/2025/419
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na zasadzie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1 art. 138 Pzp ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72263000 Software-Implementierung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie opracowania, dostarczenia i wdrożenia modyfikacji i rekonfiguracji użytkowanego przez Zamawiającego Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI), na który składa się: ERP TETA EDU, TETA ME, USOS KatStud, OPTicamp, a także systemu Elektronicznej Teczki Studenta (e-Teczka), obejmujących nową strukturę organizacyjną Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie, na co składa się szereg działań i produktów (z uwzględnieniem Elementów Autorskich*), w szczególności: 1) Analiza przedwdrożeniowa obejmująca konsultacje techniczne i merytoryczne wraz z opracowaniem planu wdrożenia i harmonogramu działań; 2) Opracowanie, dostarczenie i wdrożenie zmian w ZSI i e-Teczce w testowej wersji ww. systemów; 3) Integracje oraz modyfikacje istniejących integracji ZSI i e-Teczki z systemami informatycznymi Zamawiającego i automatyzacja wymiany danych; 4) Przygotowanie startu produkcyjnego zmian ZSI i e-Teczki wraz z integracjami z systemami informatycznymi Zamawiającego, uruchomienie produkcyjne ww. i odbiór końcowy ww; 5) Wytworzenie i przekazanie Zamawiającemu co najmniej następujących dokumentów: Harmonogram Rzeczowo – Finansowy „HRF”, Dokument Analizy Przedwdrożeniowej, pełna Dokumentacja zmian ZSI i e-Teczki, z uwzględnieniem dokumentacji powykonawczej wg stanu na moment podpisania protokołu odbioru końcowego Etapu II, a w szczególności specyfikacji technicznej i funkcjonalnej wszystkich integracji (API); Objęte niniejszym zamówieniem ZSI i e-Teczka to wdrożone i użytkowane przez Zamawiającego oprogramowanie funkcjonujące pod poniższymi znakami towarowymi, wykorzystywane przez Zamawiającego na warunkach udzielonych mu licencji ustanowionych przez twórcę-producenta/ licencjodawcę: 1) ERP TETA EDU (którego producentem jest UNIT4 Polska Sp. z o.o.) rozbudowany o funkcjonalności systemu ERP TETA ME (którego producentem jest UNIT4 Polska Sp. z o.o.); 2) USOS (którego producentem jest MUCI) objęty aktualnie wsparciem serwisowym przez OPTeam S.A. 3) KatStud do obsługi sylabusów (którego producentem jest MUCI), dla którego jest partnerem wdrożeniowym oraz serwisującym jest OPTeam SA, a utwory dedykowane dostarczył OPTeam SA; 4) Elektroniczna Teczka Studenta (e-Teczka) (którego producentem jest OPTeam S.A.), objęty aktualnie wsparciem serwisowym przez OPTeam S.A. *Elementy Autorskie - wszelkie utwory w rozumieniu przepisów ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 24 ze zm.), które są dostarczane przez wykonawcę lub powstaną w ramach zamówienia/ umowy. Znanymi aktualnie, lecz nie wyłącznymi Elementami Autorskimi jest dokumentacja: Dokument Analizy Przedwdrożeniowej, pełna Dokumentacja zmian ZSI i e-Teczki, z uwzględnieniem dokumentacji powykonawczej wg stanu na moment podpisania protokołu odbioru końcowego Etapu II, a w szczególności specyfikacji technicznej i funkcjonalnej wszystkich integracji (API), zmiany oprogramowania dedykowane Zamawiającemu. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Szczegółowe warunki i sposób realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekt Umowy (PPU). 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał uprawnienia do korzystania z oprogramowania TETA EDU i ERP TETA ME i Elektroniczna Teczka Studenta (e-Teczka) w celu realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia, na okoliczność czego Wykonawca winien posiadać aktualny status oficjalnego partnera lub inne aktualne upoważnienie właściciela/ producenta oprogramowania TETA EDU i ERP TETA ME i Elektroniczna Teczka Studenta (e-Teczka): 2.1) UNIT4 Polska Sp. z o.o. w zakresie udzielania licencji oraz wdrażania i serwisowania systemu ERP TETA EDU i ERP TETA ME, a także integracji pomiędzy tymi systemami; 2.2) OPTeam S.A. w zakresie udzielania licencji oraz wdrażania i serwisowania Elektroniczna Teczka Studenta (e-Teczka). Przedmiot zamówienia będzie realizowany w podziale na etapy: Etap 0 KICK-OFF czynności wstępne i planistyczne, w tym opracowanie i przekazanie Zamawiającemu analizy przedwdrożeniowej, planu i harmonogramu prac wdrożeniowych–do 2 tygodni od dnia zawarcia umowy; Etap I PROCES WYTWÓRCZY I WDROŻENIE TESTOWEobejmuje projekt i produkcję rozwiązania, w tym przygotowanie automatów i skryptów do wdrożenia w systemie testowym ZSI do 31.08.2026r. oraz w systemie testowym eTeczka do 30.10.2026r., wdrożenie w systemie testowym (ZSI do 30.09.2026 r., eTeczka do 30.11.2026r. ) wraz wyciągnięciem i udokumentowaniem wniosków i ew. problemów oraz modyfikacja docelowych skryptów i automatów pod system produkcyjny; Etap II START PRODUKCYJNY I ODBIÓR KOŃCOWY przygotowanie startu produkcyjnego i uruchomienie produkcyjne ZSI od 01.10.2026r., eTeczka od 01.12.2026r. oraz przekazanie Zamawiającemu pełnej Dokumentacji i odbiór końcowy do tygodnia od uruchomienia produkcyjnego systemu eTeczka (do 08.12. 2026r.)