See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep tot aanvraag tot deelneming - Renovatie Siberiabrug zuid
Beschreibung: zie II.2.4
Interne Kennung: POAB-PPP0B3-11039/3064/B11005-F05__5
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De “Siberiabrug Zuid” is een ophaalbrug gelegen aan de verbinding tussen het Amerikadok en het Suezdok. Ze werd gebouwd in 1997 en bevindt zich naast de noordelijke Siberiabrug. De brug ligt op een drukke rijweg en is de hoofdtoegang tot de Stadshaven.
Interne Kennung: 1