2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rezerwacja, zakup, dostawa biletów lotniczych, kolejowych, promowych na zagraniczne przewozy pasażerskie dla 1. Bazy Lotnictwa Transportowego oraz jednostek będących na zaopatrzeniu
Beschreibung: Rezerwacja, zakup, dostawa biletów lotniczych, kolejowych, promowych na zagraniczne przewozy pasażerskie dla 1. Bazy Lotnictwa Transportowego oraz jednostek będących na zaopatrzeniu
Interne Kennung: 33/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rezerwacja, zakup, dostawa biletów
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 41 ust. 1 PZP. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielania zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.