96268-2026 - Ergebnis
Tschechien – Mikroskope – Mikroskopy pro Veterinární univerzitu Brno
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMikroskopy pro Veterinární univerzitu Brno
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodání mikroskopů dle technických specifikací a minimálních technických požadavků.
Interne KennungVZ 13/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0009
TitelVýukový mikroskop s 10 hlavami
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 3 je dodání 1 Ks výukového mikroskopu s 10 hlavami. Jedná se o vzpřímený biologický mikroskop se simultánním zobrazením pro 10 pozorovatelů.
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0010
TitelUčitelský mikroskop s kamerou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 4 je dodání 1 Ks učitelského mikroskopu s kamerou. Jedná se o mikroskop s kamerou a diskuzním zařízením vedle sebe pro vzdělávací účely. Účelem je studium biologických vzorků, jako jsou buňky, mikroorganismy a tkáně.
Interne Kennungčást 4
LosLOT-0001
TitelMikroskopy pro histopatologické cvičebny
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 1 je dodání 26 Ks mikroskopů pro histopatologické cvičebny. Jedná se o mikroskopy pracující v přímé pozici pro vzdělávací účely. Účelem je studium biologických vzorků, jako jsou buňky, mikroorganismy a tkáně.
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0014
TitelUčitelský mikroskop s kamerou a příslušenstvím
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 8 je dodání 2 Ks učitelských mikroskopů s kamerou a příslušenstvím, Jedná se o kompaktní mikroskop s integrovanou digitální kamerou pro náročné aplikace s příslušenstvím (kompatibilní software pro analýzu obrazu, PC) včetně instalace a zprovoznění.
Interne Kennungčást 8
LosLOT-0002
TitelDiagnostický mikroskop s rozšířeným zobrazením
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 2 je dodání 1 Ks Diagnostického mikroskopu s rozšířeným zobrazením. Jedná se o mikroskop se zabudovaným systémem digitálního zobrazení preparátů, který je schopen vytvářet snímky a videa ve vysokém rozlišení.
Interne Kennungčást 2
LosLOT-0011
TitelUčitelský mikroskop pro 1+4 pozorovatele
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 5 je dodání 1 Ks učitelského mikroskopu pro 1 + 4 pozorovatele. Jedná se o mikroskop pro jednoho plus čtyři pozorovatele vedle sebe pro vzdělávací účely. Účelem je studium biologických vzorků, jako jsou buňky, mikroorganismy a tkáně.
Interne Kennungčást 5
LosLOT-0015
TitelStudentský mikroskop s příslušenstvím
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 9 je dodání 16 Ks studentských mikroskopů s příslušenstvím. Jedná se o studentské mikroskopy. Okuláry, tubus, objektivy a stolek chráněné před poškozením při přepravě (přenosu po třídě) a při dlouhodobém a opakovaném používání. Objektivy 4x, 10x, 40x, 100x, okulár s měřítkem.
Interne Kennungčást 9
LosLOT-0012
TitelOptický trinokulární mikroskop s kamerou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 6 je dodání 1 Ks Optického trinokulárního mikroskopu. Jedná se o optický mikroskop s přípojkou pro fluorescenční jednotku. Mikroskop musí umožňovat budoucí upgrade na optický fluorescenční mikroskop – přípojka pro fluorescenční zdroj je součástí této dodávky, samotný fluorescenční zdroj součástí dodávky není. Software pro analýzu jak optického, tak fluorescenčního obrazu – počítání buněk, prahování, počítání vzdálenosti dvou bodů, oddělení šumu od zaostřeného obrazu, výběr analyzované oblasti.
Interne Kennungčást 6
LosLOT-0013
TitelStereomikroskop s kamerou a příslušenstvím
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 7 je dodání 1 Ks stereomikroskopu s kamerou a příslušenstvím. Jedná se o kompaktní stereomikroskop s integrovanou digitální kamerou s příslušenstvím (kompatibilní software pro analýzu obrazu, PC) včetně instalace a zprovoznění.
Interne Kennungčást 7