See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport medyczny pacjentów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: a) Transport pacjentów samochodem o standardzie odpowiadającym karetkom typu „S” z zapewnioną opieką medyczną (zespół z lekarzem) – Pakiet Nr 1 b) Transport pacjentów samochodem o standardzie odpowiadającym karetkom typu „T” z zapewnioną opieką medyczną (pielęgniarka lub ratownik medyczny) dla pacjentów: - SPSK-M w celu zachowania ciągłości leczenia (badania, konsultacje, kontynuacja leczenia itp.), - z dysfunkcją narządu ruchu uniemożliwiającą korzystanie ze środków transportu publicznego – Pakiet Nr 2
Vorherige Bekanntmachung: 813098-2025
Interne Kennung: ZP-25-170UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Transport pacjentów samochodem o standardzie odpowiadającym karetkom typu „S” z zapewnioną opieką medyczną (zespół z lekarzem)
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Transport pacjentów samochodem o standardzie odpowiadającym karetkom typu „T” z zapewnioną opieką medyczną (pielęgniarka lub ratownik medyczny) dla pacjentów: - SPSK-M w celu zachowania ciągłości leczenia (badania, konsultacje, kontynuacja leczenia itp.), - z dysfunkcją narządu ruchu uniemożliwiającą korzystanie ze środków transportu publicznego
Interne Kennung: Pakiet 2