96299-2025 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – Sukcesywna dostawa materiałów ortopedycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów ortopedycznych
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych podzielona na 19 pakietów
Vorherige Bekanntmachung: 647346-2024
Interne Kennung: ZP-15/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 System endoprotez bezcementowych stawu biodrowego I - elementy systemu wzajemnie kompatybilne
Beschreibung: Pakiet nr 1 System endoprotez bezcementowych stawu biodrowego I - elementy systemu wzajemnie kompatybilne
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 System endoprotez bezcementowych stawu biodrowego II- elementy systemu wzajemnie kompatybilne
Beschreibung: Pakiet nr 2 System endoprotez bezcementowych stawu biodrowego II- elementy systemu wzajemnie kompatybilne
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 System endoprotez stawu kolanowego I - elementy systemu wzajemnie kompatybilne
Beschreibung: Pakiet nr 3 System endoprotez stawu kolanowego I - elementy systemu wzajemnie kompatybilne
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 System endoprotez stawu kolanowego II - elementy systemu wzajemnie kompatybilne
Beschreibung: Pakiet nr 4 System endoprotez stawu kolanowego II - elementy systemu wzajemnie kompatybilne
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego
Beschreibung: Pakiet nr 5 Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Cement kostny
Beschreibung: Pakiet nr 6 Cement kostny
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 System kablowo-płytowy do stabilizacji złamań i osteotomii okołoprotezowych
Beschreibung: Pakiet nr 7 System kablowo-płytowy do stabilizacji złamań i osteotomii okołoprotezowych
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Wypełniacz (spacer) stawu biodrowego
Beschreibung: Pakiet nr 8 Wypełniacz (spacer) stawu biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Substytut kostny do miejscowego leczenia infekcji
Beschreibung: Pakiet nr 9 Substytut kostny do miejscowego leczenia infekcji
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 System do rekonstrukcji ACL
Beschreibung: Pakiet nr 10 System do rekonstrukcji ACL
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 System do szycia łąkotki
Beschreibung: Pakiet nr 11 System do szycia łąkotki
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Implanty do stabilizacji fragmentów chrzęstno-kostnych
Beschreibung: Pakiet nr 12 Implanty do stabilizacji fragmentów chrzęstno-kostnych
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Membrana do leczenia ubytków chrząstnych i chrzęstno-kostnych
Beschreibung: Pakiet nr 13 Membrana do leczenia ubytków chrząstnych i chrzęstno-kostnych
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Implanty do osteotomii korekcyjnej (k. udowa, piszczelowa)
Beschreibung: Pakiet nr 14 Implanty do osteotomii korekcyjnej (k. udowa, piszczelowa)
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 Implanty do augmentacji więzadeł
Beschreibung: Pakiet nr 15 Implanty do augmentacji więzadeł
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Proteza stawu śródstopno-paliczkowego
Beschreibung: Pakiet nr 16 Proteza stawu śródstopno-paliczkowego
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 Implanty do stopy
Beschreibung: Pakiet nr 17 Implanty do stopy
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 Kotwice
Beschreibung: Pakiet nr 18 Kotwice
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Endoprotezy w obrębie ręki
Beschreibung: Pakiet nr 19 Endoprotezy w obrębie ręki
Interne Kennung: Pakiet nr 19