See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania oraz sprzętu komputerowego dla podniesienia poziomu dojrzałości cyfrowej i cyberbezpieczeństwa Szpitala
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 11 części (pakietów): - Część 1 – System ochrony stacji roboczych i serwerów klasy EDR/XDR – rozszerzenie wsparcia (min. 3 lata) - Część 2 – Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – oprogramowanie użytkowe - Część 3 – Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – sprzęt i oprogramowanie systemowe - Część 4 – Dostawa oraz wdrożenie rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa - Część 5 - System ochrony danych klasy DLP (Data Loss Prevention) – rozszerzenie wsparcia (min. 3 lata) - Część 6 - Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych (PUI) - Część 7 – Dostawa systemu do monitorowania infrastruktury sieciowej i inwentaryzacji - Część 8 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – sprzęt i oprogramowanie diagnostyczne - Część 9 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – podpis elektroniczny dokumentów medycznych - Część 10 - Usługi audytu zewnętrznego - Część 11 – Usługa wsparcia technicznego
Interne Kennung: Sprawa ZP/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: System ochrony stacji roboczych i serwerów klasy EDR/XDR
Beschreibung: System ochrony stacji roboczych i serwerów klasy EDR/XDR – rozszerzenie wsparcia (min. 3 lata)
Interne Kennung: 01_pakiet1
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – oprogramowanie użytkowe
Interne Kennung: 02_pakiet2
Los: LOT-0003
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – sprzęt i oprogramowanie systemowe
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – sprzęt i oprogramowanie systemowe
Interne Kennung: 03_pakiet3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa oraz wdrożenie rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Dostawa oraz wdrożenie rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: 04_pakiet4
Los: LOT-0005
Titel: System ochrony danych
Beschreibung: System ochrony danych klasy DLP (Data Loss Prevention) – rozszerzenie wsparcia (min. 3 lata)
Interne Kennung: 05_pakiet5
Los: LOT-0006
Titel: Wdrożenie rozwiązań AI
Beschreibung: Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych (PUI)
Interne Kennung: 06_pakiet6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa systemu do monitorowania infrastruktury sieciowej i inwentaryzacji
Beschreibung: Dostawa systemu do monitorowania infrastruktury sieciowej i inwentaryzacji
Interne Kennung: 07_pakiet7
Los: LOT-0008
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – sprzęt i oprogramowanie diagnostyczne
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – sprzęt i oprogramowanie diagnostyczne
Interne Kennung: 08_pakiet8
Los: LOT-0009
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – podpis elektroniczny
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – podpis elektroniczny dokumentów medycznych
Interne Kennung: 09_pakiet9
Los: LOT-0010
Titel: Usługi audytu zewnętrznego
Beschreibung: Usługi audytu zewnętrznego
Interne Kennung: 10_pakiet10
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0011
Titel: Usługa wsparcia technicznego
Beschreibung: Usługa wsparcia technicznego
Interne Kennung: 11_pakiet11