2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Wagenpark
Beschreibung: Aanbesteding met als doel het sluiten van een Overeenkomst tot het verzekeren van het wagenparkrisico. Wagenparkverzekering voor het volledig wagenpark excl. werkmateriaal.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wagenparkverzekering Provincie Groningen
Beschreibung: Verzekering van het wagenpark van Provincie Groningen rechtstreeks met een verzekeraar al dan niet via een gevolmachtigd agent.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 x 12 maanden verlenging.