See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego Opis części zamówienia (nazwa): Opracowanie projektu wykonawczego na przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego - Krasińskiego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego Część 2: Opis części zamówienia (nazwa): Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przez ul. Leszno na wys. nr 19/21 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego Część 3: Opis części zamówienia (nazwa): Opracowanie projektu wykonawczego na przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Dolina Służewiecka – Rodowicza „Anody” i Dolina Służewiecka - Nowoursynowska wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego Część 4: Opis części zamówienia (nazwa): Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Krasińskiego – Czarnieckiego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego Część 5: Opis części zamówienia (nazwa): Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Ordona – Jana Kazimierza wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego Część 6: Opis części zamówienia (nazwa): Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Świderska – Świętosławskiego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego Część 7: Opis części zamówienia (nazwa): Opracowanie projektu wykonawczego na wyznaczenie przejścia dla pieszych w poziomie Al. Jerozolimskich w pobliżu ul. Brackiej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Vorherige Bekanntmachung: 722492-2025
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/94/PN/35/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: Opracowanie projektu wykonawczego na przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego - Krasińskiego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: część 1: Opracowanie projektu wykonawczego na przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego - Krasińskiego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/94/PN/35/25 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przez ul. Leszno na wys. nr 19/21 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: część 2: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przez ul. Leszno na wys. nr 19/21 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/94/PN/35/25 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3: Opracowanie projektu wykonawczego na przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Dolina Służewiecka – Rodowicza „Anody” i Dolina Służewiecka - Nowoursynowska wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: część 3: Opracowanie projektu wykonawczego na przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Dolina Służewiecka – Rodowicza „Anody” i Dolina Służewiecka - Nowoursynowska wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/94/PN/35/25 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Krasińskiego – Czarnieckiego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: część 4: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Krasińskiego – Czarnieckiego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/94/PN/35/25 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Ordona – Jana Kazimierza wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: część 5:Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Ordona – Jana Kazimierza wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/94/PN/35/25 - część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Świderska – Świętosławskiego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: część 6: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Świderska – Świętosławskiego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/94/PN/35/25 - część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7: Opracowanie projektu wykonawczego na wyznaczenie przejścia dla pieszych w poziomie Al. Jerozolimskich w pobliżu ul. Brackiej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: część 7: Opracowanie projektu wykonawczego na wyznaczenie przejścia dla pieszych w poziomie Al. Jerozolimskich w pobliżu ul. Brackiej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/94/PN/35/25 - część 7