See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – 2 części wraz z remontem dachu Miejskiego Przedszkola 45
Beschreibung: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – 2 części wraz z remontem dachu Miejskiego Przedszkola 45. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, na jedną lub więcej wybranych części. Część 1 - Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu – Miejskie Przedszkole nr 45, ul. Bolesława Chrobrego 6, Ruda Śląska, Część 2 - Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Bytomska 1, Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj. - Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2.1., 2.1.1. - 2.2. oraz: Załącznik nr 2a - Przedmiar robót, Załącznik nr 2b - Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, Załącznik nr 2c - Dokumentacja projektowa.
Vorherige Bekanntmachung: 707952-2025
Interne Kennung: AP.271.64.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45312311 Installation von Blitzableitern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu – Miejskie Przedszkole nr 45, ul. Bolesława Chrobrego 6, Ruda Śląska
Beschreibung: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu – Miejskie Przedszkole nr 45, ul. Bolesława Chrobrego 6, Ruda Śląska. Zakres prac do wykonania obejmuje remont dachu a następnie dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej w tym wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkimi niezbędnymi składnikami, infrastrukturą towarzyszącą i wpięciem do wewnętrznej instalacji elektrycznej obiektu.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Bytomska 1, Ruda Śląska.
Beschreibung: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Bytomska 1, Ruda Śląska. Zakres prac do wykonania obejmuje dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej w tym wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkimi niezbędnymi składnikami, infrastrukturą towarzyszącą i wpięciem do wewnętrznej instalacji elektrycznej obiektu.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten