See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie overbruggingsovereenkomst Arbodienstverlening
Beschreibung: Vrijwillige transparantie om de markt te informeren over het voorgenomen besluit tot het sluiten van een overbruggingscontract met de huidige leverancier voor een periode van 6 maanden. dienstverlening voor 6 maanden ter overbrugging van het einde contract tot ingangsdatum met nog nieuw te selecteren leverancier
Interne Kennung: A25-104219
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1