2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie modułu (systemu) do komunikacji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI ) w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i wdrożenie modułu (systemu) do komunikacji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zwierają następujące załączniki: 1) Formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1do SWZ 2) Formularz cenowo - asortymentowy stanowiący załącznik nr 1Ado SWZ 3) Tabele wymagań technicznych stanowiące załącznik nr 1B do SWZ 4) Opis wymagań stanowiący załącznik nr 3 do SWZ 3. Wykonawca może zaoferować wyłącznie produkt będący wyrobem medycznym wprowadzonym do obrotu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych 4. Zamówienie realizowane ze środków Krajo0wego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności na podstawie umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0130/25/KPO/1122/2025/492 w zakresie zadania: A. Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych (wskaźnik D21G.R3) VIII WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Zamawiający w celu potwierdzenia zgodności zaoferowanych dostaw żąda złożenia wraz z ofertą wymienionych poniżej przedmiotowych środków dowodowych: 1) Deklarację zgodności – dokument wystawiany przez producenta wyrobu medycznego albo jego upoważnionego przedstawiciela. 2) Certyfikat zgodności – dokument wydawany przez jednostkę notyfikowaną w zakresie wyrobów medycznych, poświadczający przeprowadzenie procedur oceny zgodności 3) Karty katalogowe/produktowe i/lub inne materiały źródłowe (np. foldery, prospekty, karty zawierające dane techniczne lub inne dokumenty producenta ) potwierdzające wymagane parametry – dotyczy potwierdzenia parametrów w załączniku nr 1B do SWZ tj. tabeli wymagań technicznych Zamawiający dopuszcza jako dokumenty równoważne Oświadczenie producenta* jako dokument potwierdzający wymagane parametry techniczne, Oświadczenie autoryzowanego przedstawiciela* producenta oprogramowania, licencji jako dokument potwierdzający wymagane parametry techniczne Oświadczenia dystrybutora* oprogramowania, licencji jako dokument potwierdzający wymagane parametry techniczne *wykonawca może być jednym z w/w podmiotów 2. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych w języku polskim lub angielskim. 3. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym innym niż język angielski przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski 4. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez Wykonawcę. 5. W sytuacji, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez ich wystawcę (upoważniony podmiot) należy przekazać je w takiej formie. 6. W przypadku, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały wystawione w formie papierowej należy przekazać cyfrowe odwzorowanie dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym przez wykonawcę 7. W sytuacji, gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienie w wyznaczonym terminie. 8. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe potwierdzały stan faktyczny na dzień składania ofert. 9. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe były aktualne na dzień złożenia/uzupełnienie.
Interne Kennung: DZP.26.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: a) Formularz ofertowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ b) Formularz cenowo – asortymentowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. c) Tabela wymagań technicznych z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1B do SWZ. d) Oświadczenie Wykonawcy (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. e) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia w zakresie ustawy sankcyjnej – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2A do SWZ f) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII SWZ g) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) h) Dowód wniesienia wadium – dotyczy innej formy niż pieniężna UWAGA!!! Załączniki nr 1, 1A, 1B do SWZ stanowią treść oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak tych dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty