96547-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Implementierung – Zajištění monitoringu a hlídání parametrů kybernetické bezpečnosti
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění monitoringu a hlídání parametrů kybernetické bezpečnosti
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je implementace následujících bezpečnostních opatření a) Dodávka a implementace NAC (Network Admission Control) b) Dodávka a implementace systému PIM/PAM c) Dodávka a implementace Nástrojů pro analýzu a monitoring síťového provozu – síťové sondy d) Dodávka a implementace SIEM e) Zajištění služeb SOC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung, 72310000 Datenverarbeitung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72253200 Systemunterstützung
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena do řádného splnění etapy č. 2 (Potvrzení HW dle harmonogramu) s vybraným dodavatelem.