2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud elektrotechnische installaties
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens met deze Europese aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één (1) partij voor het uitvoeren van (voornamelijk correctieve) werkzaamheden aan de elektra installaties binnen en buiten het gemeentelijk vastgoed. Hieronder worden werkzaamheden verstaan aan alle elektrische installaties die niet onder een reeds bestaand onderhoudscontract vallen. Euro 95.000 per jaar. Totaal Euro 285.000,- over 3 jaar (inclusief uren, materiaal, reiskosten etc.)
Interne Kennung: Zaaknummer 182786
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 71315000 Haustechnik, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderhoud elektrotechnische installaties Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 71315000 Haustechnik, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Optionen:
Beschreibung der Optionen: optie verlenging 2 x 12 maanden