See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa stanowisk badawczych etap 4 – Kompletacja wyposażenia stanowisk badawczych.
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia stanowisk badawczych: meble laboratoryjne i biurowe, wyposażenie techniczne dla ITP – PIB w Falentach LBTBR Oddział w Poznaniu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Zamawiający skrócił termin składania ofert do 15 dni ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielania zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Udzielenie zamówienia jest niezbędne do realizacji projektu pod nazwą "Kompleks Laboratoriów Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego PIB - Laboratorium badawcze technologii i biosystemów rolniczych" dofinansowanego w ramach umowy nr ITP.KPOD.01.19-IP.04-0012/23 wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego. W celu realizacji projektu zgodnie z harmonogramem wynikającym z umowy o dofinansowanie konieczne jest skrócenie terminu składania ofert do 15 dni. Wykonanie zamówienia stanowi element pośredni, od terminu jego zakończenia zależy rozpoczęcie etapu montażu aparatury badawczej oraz przeprowadzenie szkoleń dla personelu, a tym samym terminowe zakończenie projektu i rozliczenie dotacji. Zmawiający unieważnił poprzednie postępowanie na udzielenie tego zamówienia, a wywołane przez to opóźnienie czasowe poważnie zagraża terminowej realizacji projektu. W związku z powyższym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa stanowisk badawczych etap 4 – Kompletacja wyposażenia stanowisk badawczych
Interne Kennung: P-102/24