96576-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawy oleju napędowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie – Koźlu sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy oleju napędowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie – Koźlu sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 720 000 litrów oleju napędowego „standardowego” do zakładowej stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie – Koźlu sp. z o.o. według nomenklatury określonej w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1314). Ilość oleju napędowego podana jest szacunkowo i może ulec zmianie w trakcie realizacji umowy w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP/TR/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 720 000 litrów oleju napędowego „standardowego” do zakładowej stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie – Koźlu sp. z o.o. według nomenklatury określonej w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1314). Ilość oleju napędowego podana jest szacunkowo i może ulec zmianie w trakcie realizacji umowy w zależności od potrzeb Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania