See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie ulic w miastach w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Gryficach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania ulic, chodników i ścieżek rowerowych, utrzymanie i koszenie zieleni w pasie drogowym, mycie oznakowania pionowego, opróżnianie koszy ulicznych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Gryficach z podziałem na 14 zadań: Zadanie nr 1 - Trzebiatów Zadanie nr 2 - Gryfice Zadanie nr 3 - Płoty Zadanie nr 4 - Kamień Pomorski Zadanie nr 5 - Międzyzdroje Zadanie nr 6 - Golczewo Zadanie nr 7 - Dziwnówek Zadanie nr 8 - Ronda OD Kamień Pomorski Zadanie nr 9 - Ciąg Mrzeżyno – Trzebusz - Nowielice Zadanie nr 10 - Ciąg Cerkwica - Przybiernówko Zadanie nr 11 - Stuchowo Zadanie nr 12 - Obwodnica Gryfic Zadanie nr 13 – Ciąg Wicimice - Pniewo Zadanie nr 14 – Ciąg Międzyzdroje - Wisełka 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług dla danego zadania określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzach cenowych (wzory 2.1 – 2.14) SWZ. 3. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Zamawiający na każde z zadań wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących prace bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu umowy polegające na faktycznym wykonywaniu czynności w zakresie odpowiednio do zakresu zadania(ń), na które Wykonawca składa ofertę. 4. Obowiązek ten dotyczy także Podwykonawców, Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące Podwykonawców do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących wskazane wyżej czynności. 5. Uprawnienia Zamawiającego w zakresie sposobu weryfikacji i kontroli wypełniania obowiązku o którym mowa w pkt 6 i 7 określone zostały w § 5 projektu umowy.
Interne Kennung: ZZDW-6.3810.194.2024.8.3.4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim na elektronicznej Platformie znajdującej się pod adresem: https://zzdw.ezamawiajacy.pl II. Zamawiający w postępowaniu zastosuje procedurę określoną w art.139 ustawy Pzp. III. Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest załączyć na Platformie dokumenty: 1)formularz oferty, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1.1 – 1.14 do SWZ; 2) formularz cenowy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 2.1-2.14 do SWZ. 3) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania; Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał w załączniku nr 1 do SWZ dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 4) pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania (odpowiednio: Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 3); IV. Oświadczenie oraz podmiotowe środki dowodowe, które należy złożyć na wezwanie, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy wskazane są w pkt 8 dział VIII SWZ. V. Sposób złożenia podmiotowych środków dowodowych przez Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej wskazany jest w Dziale IX SWZ. VI. Warunki zmian umowy zawarto w § 12 i §13 Projektu umowy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Trzebiatów
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, 3) mycie oznakowania pionowego 4) opróżnianie koszy ulicznych 5) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – wyspa kanalizująca ruch (obwiednia). 6) Oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – dodatkowe powierzchnie brukowane 2.Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.1) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 77 836,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 77 836,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Gryfice
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, 3) mycie oznakowania pionowego 4) mycie barier ochronnych i wygrodzenia łańcuchowego, 5) opróżnianie koszy ulicznych. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.2) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 119 436,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 119 436,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Kamień Pomorski
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych – nawierzchnie przy krawężniku, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, 3) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – wyspa kanalizująca ruch (obwiednia), 4) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – dodatkowe powierzchnie brukowane (powierzchnia brukowanych wysp), 5) opróżnianie koszy ulicznych, 6) mycie oznakowania pionowego 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.4) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 53 014,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 53 014,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Międzyzdroje
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, 3) mycie oznakowania pionowego 4) oczyszczenie odwodnienia liniowego typu ACO DRAIN z piasku i liści 2x w roku, 5) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni parkingów przy punkcie widokowym Gosań, 6) oczyszczanie poboczy i pasów zieleni. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.5) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 100 912,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 100 912,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Golczewo
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, 3) mycie oznakowania pionowego 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.6) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 79 897,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 79 897,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Dziwnówek
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni przy krawężniku, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – wyspa kanalizująca ruch (obwiednia), 3) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – dodatkowe powierzchnie brukowane, 4) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic – jezdnie, 5) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.7) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 91 364,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 91 364,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Rondo OD Kamień Pomorski
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni przy krawężniku, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – wyspa kanalizująca ruch (obwiednia), 3) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – dodatkowe powierzchnie brukowane, 4) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulice – jezdnie, 5) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.8) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 86 946,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 86 946,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Ciąg Mrzeżyno-Trzebusz-Nowielice
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni przy krawężniku, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – wyspa kanalizująca ruch (obwiednia), 3) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulice – jezdnie, 4) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.9) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 25 064,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usługi w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 25 064,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0010
Titel: Ciąg Cerkwica-Przybiernówko
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni przy krawężniku, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – wyspa kanalizująca ruch (obwiednia), 3) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – dodatkowe powierzchnie brukowane, 4) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulice – jezdnie, 5) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.10) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 18 655,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 18 665,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0011
Titel: Stuchowo
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulice – jezdnie, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.11) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 21 932,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 21 932,00zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0012
Titel: Obwodnica Gryfic
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – wyspa kanalizująca ruch (obwiednia). 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – dodatkowe powierzchnie brukowane. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.12) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 16 261,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 16 261,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0013
Titel: Ciąg Wicimice-Pniewo
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: 1) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulice – jezdnie, 2) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników, 3) oczyszczanie z zanieczyszczeń nawierzchni – dodatkowe powierzchnie brukowane, 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.13) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 26 319,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 26 319,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.