See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UDZIELENIE DŁUGOTERMINOWEGO KREDYTU BANKOWEGO DLA GMINY IZABELIN (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na udzieleniu długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 12.170.000 zł (dwanaście milionów sto siedemdziesiąt tysięcy zł), z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu roku 2025 w związku z realizacją wydatków majątkowych Zamawiającego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułów kredytów oraz emisji papierów wartościowych. 2. Przewidywany okres kredytowania: lata 2025-2038.
Vorherige Bekanntmachung: 638379-2025
Interne Kennung: ZP.271.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001