See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz dostawa i instalacja infrastruktury IT zwiększającej poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz dostawa i instalacja infrastruktury IT zwiększającej poziom cyberbezpieczeństwa szpitala. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 02 Z PN 26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz dostawa i instalacja infrastruktury IT zwiększającej poziom cyberbezpieczeństwa szpitala.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz dostawa i instalacja infrastruktury IT zwiększającej poziom cyberbezpieczeństwa szpitala. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ– po modyfikacji.
Interne Kennung: Zadanie