2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi żeglugi śródlądowej w formie rejsów statkiem do Serocka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żeglugi śródlądowej - w formie ok. dziewięciogodzinnych rejsów statkiem pasażerskim z Warszawy do Serocka i z powrotem oraz sprzedaż biletów na rejsy.
Interne Kennung: 016/2026/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60600000 Transport zu Wasser und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001