2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i montaż oprogramowania do obsługi Pracowni Cytostatyków w ramach przedsięwzięcia Modernizacja, przebudowa i adaptacja infrastruktury szpitalnej wraz z zakupem wyposażenia w celu poprawy efektywności, jakości i dostępności do szybkiej diagnostyki i leczenia onkologicznego w MCLChPiG w Otwocku
Beschreibung: Zakup, dostawa i montaż oprogramowania do obsługi Pracowni Cytostatyków w ramach przedsięwzięcia Modernizacja, przebudowa i adaptacja infrastruktury szpitalnej wraz z zakupem wyposażenia w celu poprawy efektywności, jakości i dostępności do szybkiej diagnostyki i leczenia onkologicznego w MCLChPiG w Otwocku
Interne Kennung: 2/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1/PN/2026