See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling van een generieke website voor het Klimaatcentrum van het KMI
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is de Ontwikkeling van een generieke website voor het Klimaar Centrum van het KMI. Het Belgisch Klimaatcentrum, opgericht in november 2022, wil een uitgebreide, schaalbare website creëren met alle huidige en toekomstige functionaliteiten die het nodig heeft. De site moet een gebruiksvriendelijke backoffice hebben om het bewerken en uitbreiden van de inhoud te vergemakkelijken. Het CMS moet zo standaard mogelijk zijn voor alle elementen van de website, met de mogelijke uitzondering van een "Expert Catalogus" en een "Data Portal" die een meer specifiek ontwerp en functionaliteit kunnen vereisen, gericht op de behoeften van de gebruiker. Raadpleeg formulier B voor meer informatie over de technische voorschriften van de diensten.
Interne Kennung: GENERIC WEBSITE-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GENERIC WEBSITE-2024 - 1
Interne Kennung: 1