See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitaal OK campus Rumst
Beschreibung: Voor de inrichting van onze OK's te Rumst (en in optie Bornem) is AZ Rivierenland op zoek naar een partner voor de levering, installatie, ingebruikname en onderhoud van een digitaal OK.
Interne Kennung: PPP0RB-326/6018/DL/2025/001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DL/2025/001_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (In het operatiekwartier van AZ Rivierenland campus Bornem zijn 7 operatiezalen. Deze operatiezalen zijn al uitgerust met een digitaal OK. Het bestaande digitale OK wordt in eerste instantie gebruikt tot zijn "end of life". Het digitaal OK van de campus Bornem is momenteel 8 jaar in gebruik. Het doel van de verplichte optie is om uiteindelijk deze zalen (na afschrijving / end of life) te voorzien van hetzelfde digitaal OK dat wordt geïnstalleerd in Rumst. Op deze wijze wordt er uniformiteit gecreëerd op beide operatiekwartieren. Dus concreet kan dit digitaal OK optioneel vernieuwd worden. Dit wil zeggen dat in de 7 uit te rusten operatiezalen de nodige apparatuur wordt voorzien die de geproduceerde beelden van diverse beeldbronnen op een flexibelere manier weergeeft op de te voorziene beeldschermen in de zaal. Tevens wordt voorzien dat de beelden (foto's of video's) worden gearchiveerd en gekoppeld met het aanwezige PACS-systeem.)