2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa urządzeń wchodzących w skład infrastruktury sieciowej oraz oprogramowania klasy AV EDR i systemu zapewniający backup serwerów oraz stacji roboczych w ramach zadania pn. „Rozwój usług cyfrowych oraz poprawa bezpieczeństwa IT w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wchodzących w skład infrastruktury sieciowej oraz oprogramowania klasy AV EDR i systemu zapewniający backup serwerów oraz stacji roboczych w ramach zadania pn. „Rozwój usług cyfrowych oraz poprawa bezpieczeństwa IT w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie” w podziale na 3 części/pakiety, zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Vorherige Bekanntmachung: 854461-2025
Interne Kennung: SZP/42/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- Dostawa oprogramowania klasy EDR i AV wraz z wdrożeniem
Beschreibung: zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2-Dostawa przełączników sieciowych wraz z konfiguracją
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3- Dostawa środowiska backupowego
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung