See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca konserwacja i naprawa ekranów akustycznych zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta Rzeszowa – zamówienie podobne nr I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na konserwacji i naprawie ekranów akustycznych na terenie miasta Rzeszowa w ilości 126 959 m2, tj. wymiana elementów ekranów akustycznych uszkodzonych wskutek wypadków drogowych, aktów wandalizmu, usuwanie graffiti, malowanie ekranów oraz słupów konstrukcyjnych i podmurówek. Wielkość/Zakres a) wymiana elementów ekranów: typu Poli, PEHD, trocinozrębkobetonowych, drewnianych, aluminiowych, słupów konstrukcyjnych, metalowej ramy ekranu odbijającego, podmurówki, elementów ekranów odbijających przeźroczystych szklanych, skrzydła bramki ekranu odbijającego wykonanego z Poli, skrzydła bramki ekranu odbijającego szklanego, bramy wjazdowej ekranu odbijającego szklanego i typu Poli, mechanizmu przesuwnego bramy wjazdowej - łącznie 75 m2. b) usuwanie graffiti z ekranów typu Poli, trocinozrębkobetonowych,, PEHD, drewnianych, podmurówek betonowych, aluminiowych, szklanych, powierzchni stalowych ocynkowanych - łącznie 475 m2, c) malowanie ekranów: trocinozrębkobetonowych, aluminiowych, drewnianych, podmurówki ekranu, słupa konstrukcyjnego – łącznie 1063 m2 d) naprawa uszkodzonych elementów ekranów typu PEHD - 35 m2, e) wykonanie bezbarwnej powłoki ochronnej zabezpieczającej przed graffiti na powierzchni gładkiej oraz porowatej łącznie – 6 m2, f) wykonanie naklejek lub pasków na ekranach typu Poli i szklanych – 2 m2, g) wymiana samozamykacza hydraulicznego do bramki – 1 szt. Wymagania określone w art. 95 Pzp 1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób do wykonywania następujących czynności związanych z realizacją zamówienia: rodzaj czynności • czynności związane z konserwacją ekranów akustycznych, • czynności związanych z naprawą ekranów akustycznych uszkodzonych wskutek wypadków drogowych, aktów wandalizmu, działania sił przyrody, itp. wraz z uporządkowaniem terenu, transportem i zagospodarowaniem powstałych odpadów, w tym uszkodzonych lub zniszczonych elementów ekranów akustycznych. 2) Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę powyższych wymagań oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik do SWZ a dokładnie § 6 ust. 7-11 oraz § 11 ust. 1 pkt 3.
Interne Kennung: ZP-A.271.90.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90690000 Graffiti-Entfernung, 90910000 Reinigungsdienste, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45442180 Neuanstricharbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Bieżąca konserwacja i naprawa ekranów akustycznych zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta Rzeszowa – zamówienie podobne nr I”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie przewidziano opcji