2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie en montage Theaterstoelen tbv grote zaal Stadstheater Arnhem
Beschreibung: De aanleiding voor de aanbesteding is de vernieuwbouw van het Stadstheater te Arnhem. Dit gebouw (deels gemeentelijk monument) wordt grondig vernieuwd. Om dit te kunnen realiseren zet Musis & Stadstheater Arnhem (MSA) verschillende aanbestedingen in de markt. Naast die voor een uitvoerende aannemer, betreft dit ook verschillende opdrachten ten behoeve van de benodigde theatertechniek. MSA wil d.m.v. deze aanbesteding een partij selecteren voor het renoveren, leveren, monteren, installeren en volledig gebruiksklaar opleveren van de theaterstoelen ten behoeve van de grote zaal. Voor meer informatie: zie het aanbestedingsdocument met bijlagen. 1
Interne Kennung: 4235766-04-tst
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45255400 Fertigungsarbeiten, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1