See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na terenie działania KPP w Dębicy oraz KMP w Rzeszowie: ZP/74/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na terenie działania KPP w Dębicy oraz KMP w Rzeszowie. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym jako część zamówienia rozumie się jedno z zadań określonych poniżej, tj.: 1) Część I – obszar działania KPP Dębica 2) Część II – obszar działania KMP Rzeszów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień uzupełniających.
Vorherige Bekanntmachung: 769371-2025
Interne Kennung: ZP/74/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Umowy na powyższe usługi obowiązują tylko do 31.12.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na obszarze działania KMP Rzeszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na obszarze działania KMP Rzeszów