See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Słupsk – Wrześnica - Słupsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi autobusowej komunikacji zastępczej na odcinku Słupsk – Wrześnica - Słupsk w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na tym odcinku, w związku z torowymi pracami modernizacyjnymi realizowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 858466-2025
Interne Kennung: Sz.240.4519.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001