9700-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Server – Datové uložiště IDR eIDAS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDatové uložiště IDR eIDAS
BeschreibungRozšíření datového úložiště eIDAS, pořízení modulů pro zajištění potřebných funkcionalit, včetně potřebných licencí, dále dodávku diskových polí, implementaci řešení, testování DRP, penetrační testy, záruční i pozáruční servis a podporu po dobu 60 měsíců (5 let). Zadavatel požaduje implementaci důvěryhodného datového uložiště umožňující bezpečné a ověřitelné uchování a odesílání elektronických dokumentů do Národního zdravotnického informačního systému v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 325/2021 Sb., o elektronizaci zdravotnictví, nebo registru Orgánů ochrany veřejného zdraví dle platných datových rozhraní jednotlivých registrů pro pracoviště Ústavu hematologie a krevní transfuze. Předmět zakázky dále obsahuje veškeré potřebné licence, aktualizace SW, příslušenství, clo, dopravu, stěhovací a manipulační práce, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy kupujícího a předání dokladů, které se k dodávanému předmětu vztahují a poskytování služeb podpory a údržby celého systému, vše dle podmínek zadávací dokumentace. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem Kupní smlouvu na dodávku zařízení a Servisní smlouvu servisní služby.
Interne KennungVZ25036
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 48823000 Dateiverwalter, 48822000 Computerserver, 32420000 Netzausrüstung, 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48822000 Computerserver, 48823000 Dateiverwalter, 48821000 Netzwerkserver, 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo poptat služby rozšířené podpory dle čl. 3.3 přílohy 1b Servisní smlouvy, a to v rozsahu 90 hodin/ čtvrtletí pro první rok trvání smlouvy a dále v rozsahu 30 hodin/ čtvrtletí v dalších letech trvání smlouvy, a to v celkové hodnotě 1.000.000 Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota za tyto služby je zahrnuta do celkové předpokládané hodnoty zakázky. Požadavek na další služby nesmí nikdy měnit celkovou povahu veřejné zakázky.