2. Verfahren
Verfahren
Titel: Předběžná tržní konzultace k veřejné zakázce „SPRÁVCE FONDU PRO DOSTUPNÉ BYDLENÍ“
Beschreibung: Zadavatel realizuje předběžnou tržní konzultaci v souvislosti s připravovaným zadávacím řízením veřejné zakázky na služby v oblasti poskytování finančních služeb s předpokládaným názvem „Správce fondu pro dostupné bydlení“. Zadavatel předpokládá, že veřejnou zakázku zadá v jednacím řízení s uveřejněním podle § 60 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů („ZZVZ“). Zadavatel uvažuje, že vybraný dodavatel v rámci Veřejné zakázky vytvoří a bude administrovat a spravovat investiční fond se zaměřením na pořízení bytových nemovitostí a jejich pronájem cílovým kategoriím nájemníků za podmínek dostupného bydlení. Cílem Konzultace je získat v co možná nejkratší době zpětnou vazbu k záměru Zadavatele pro tvorbu zadávacích podmínek. Více informací v dokumentaci uveřejněná na profilu zadavatele: https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0004402/zakazka/770304
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66100000 Bank- und Investmentdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen