See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, implementatie en onderhoud van toegangscontrolesystemen en beheersysteem 2
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, inrichten en onderhouden van een integraal toegangscontrolesysteem. Hieronder valt het inrichten en ter beschikking stellen van een beheersysteem en het realiseren van koppelingen met andere systemen, zoals slagbomen, toegangssystemen van verhuurders en printers. Daarnaast omvat de opdracht de levering en installatie van alle benodigde hardware, waaronder deurcontrollers, deurbeslag, sluitmechanismen en taglezers, evenals toegangsmiddelen voor medewerkers. De opdrachtnemer verzorgt tevens projectcoördinatie, afstemming met ketenpartners, advisering, training en – indien van toepassing – het verwijderen van bestaande systemen. Tot slot omvat de opdracht onderhoud, advies en afspraken over toekomstige uitbreidingen van het systeem.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Aanbestedende dienst heeft eerder een Europese openbare aanbestedingsprocedure doorlopen voor Levering, implementatie en onderhoud van Toegangscontrolesystemen en bijbehorend Beheersysteem. Deze procedure heeft niet geleid tot een gunning, aangezien geen van de ontvangen inschrijvingen als geschikt kon worden aangemerkt. Conform artikel 2.32 van de Aanbestedingswet 2012 is het daarom toegestaan om over te gaan op een mededingingsprocedure met onderhandeling zonder voorafgaande aankondiging. Hiervoor zijn de inschrijvers uitgenodigd die in de voorgaande Europese openbare aanbesteding een inschrijving hebben ingediend die als onregelmatige en/of onaanvaardbare inschrijvingen in de zin van artikel 2.28 Aw2012 zijn aangemerkt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 42961100 Toegangscontrolesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000