2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van groenonderhoud
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van groenonderhoud op het volledige openbaar domein van de Gemeente Zelzate (9060). De dienstverlening betreft alle publiek toegankelijke groenzones in zowel Zelzate-Oost als Zelzate-West, met een evenwichtige verdeling van onderhoud en resultaat. De opdracht omvat onder meer maaien, snoeiwerk, onkruidbeheersing, planten, onderhoud van plantsoenen, opruimen van zwerfvuil, melding van sluikstorten, bladruiming en melding van gebreken, uitgevoerd met aandacht voor veiligheid, toegankelijkheid en duurzaamheid. De opdrachtnemer werkt resultaatgericht volgens beeldkwaliteit, bepaalt zelf de benodigde frequenties om de gewenste kwaliteit te behalen en hanteert milieuvriendelijke en duurzame werkmethoden. De geschatte en maximale dagen worden vastgesteld op een minimale duur van 230 dagen en een maximale duur van 260 dagen.
Interne Kennung: PPP07O-1317/6016/2025/866
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/866_1
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen