See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli do Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu - Filia nr 1, Filia nr 2, Filia nr 3
Beschreibung: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli do Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu - Filia nr 1, Filia nr 2, Filia nr 3
Vorherige Bekanntmachung: 390775-2025
Interne Kennung: SZW/DZP/29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: Tlen medyczny wraz z dzierżawą butli, zbiornik tlenu ciekłego oraz podtlenek azotu
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2
Beschreibung: Tlen medyczny dla Filii nr 2 wraz z dzierżawą butli
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3
Beschreibung: Azot ciekły
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5
Beschreibung: Mieszanina gazów (podtlenek azotu i tlenu) wraz z dzierżawą butli, wózka i zaworów dozujących oraz ustnik z filtrem
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6
Beschreibung: Gazy techniczne
Interne Kennung: zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7
Beschreibung: Gazy techniczne wraz z dzierżawą butli
Interne Kennung: zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8
Interne Kennung: zadanie nr 8