97156-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól w ramach operacji: Scalenie gruntów obiektu „Milejczyce i inne”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól w ramach operacji: Scalenie gruntów obiektu „Milejczyce i inne”
Beschreibung: Zamówienie dotyczy budowy i przebudowy dróg dojazdowych do pól w ramach operacji: Scalenie gruntów obiektu „Milejczyce i inne” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” dla operacji typu: „Scalanie gruntów” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zagospodarowania poscaleniowego w ramach obiektu scaleniowego „Milejczyce i inne”. Niniejsze postępowanie podzielone jest na następujące części: a) Część V: Droga oznaczona na mapie nr 1a_ na działce 290 Lubiejki, 184 Wałki, 220 Choroszczewo o długości ok. 2,80 km wraz przepustami na działce 319 w Choroszczewie. b) Część VI: Droga oznaczona na mapie nr 8a na działce 645 Pokaniewo, 380 Pokaniewo Kolonia o długości ok. 1,02 km. Pozostałe części zamówienia zostały rozstrzygnięte w poprzednim postępowaniu. Szczegółowy zakres robót zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 12 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól w ramach operacji: Scalenie gruntów obiektu „Milejczyce i inne” - część V
Beschreibung: Droga oznaczona na mapie nr 1a_ na działce 290 Lubiejki, 184 Wałki, 220 Choroszczewo o długości ok. 2,80 km wraz przepustami na działce 319 w Choroszczewie
Los: LOT-0002
Titel: Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do pól w ramach operacji: Scalenie gruntów obiektu „Milejczyce i inne” - część VI
Beschreibung: Droga oznaczona na mapie nr 8a na działce 645 Pokaniewo, 380 Pokaniewo Kolonia o długości ok. 1,02 km.