See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datová komunikace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění datové komunikace rámci sítě kolektorů. Cílem datové komunikace je zajištění spolehlivého spojení mezi různými stanicemi, konkrétně Procesní stanicí, Komunikační stanicí, OPC Serverem a InTouch systémem. Zadavatel požaduje zajištění garantované servisní dostupnosti 99,5 %, stanovená metrikami: maximální RTT ≤ 10 ms, jitter ≤ 6 ms, ztrátovost ≤ 0,1 %; Reakční dobu při poruše do 8 hodin od nahlášení, nonstop HelpDesk a servis 24×7 (technici vstupují do prostor kolektorů pouze za doprovodu pracovníka Kolektory Praha, a.s.); Plánovaná údržba musí být oznámena minimálně 2 dny dopředu a nepočítá se do výpočtu SLA; měření parametrů linky provádí zadavatel.
Interne Kennung: Datová komunikace
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Průběh zadávacího řízení bude následující: 1. Zadávací řízení je zahájeno touto výzvou k jednání. 2. Dodavatel ve lhůtách dle čl. 1.5 této výzvy předloží zadavateli jako podklad jednání návrh Smluv a cenové kalkulace za předmět plnění. 2. Mezi zadavatelem a dodavatelem proběhne jedno či více jednání dle potřeby. Předmět prvního jednání je uveden v čl. 1.5 této výzvy. 3. Po ukončení jednání bude dodavatel vyzván k podání konečné nabídky. Bude-li nabídka splňovat zadávací podmínky, mohou být uzavřeny Smlouvy na plnění předmětu veřejné zakázky.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění datové komunikace rámci sítě kolektorů. Cílem datové komunikace je zajištění spolehlivého spojení mezi různými stanicemi, konkrétně Procesní stanicí, Komunikační stanicí, OPC Serverem a InTouch systémem. Zadavatel požaduje zajištění garantované servisní dostupnosti 99,5 %, stanovená metrikami: maximální RTT ≤ 10 ms, jitter ≤ 6 ms, ztrátovost ≤ 0,1 %; Reakční dobu při poruše do 8 hodin od nahlášení, nonstop HelpDesk a servis 24×7 (technici vstupují do prostor kolektorů pouze za doprovodu pracovníka Kolektory Praha, a.s.); Plánovaná údržba musí být oznámena minimálně 2 dny dopředu a nepočítá se do výpočtu SLA; měření parametrů linky provádí zadavatel. Podrobný popis předmětu plnění je uveden ve výzvě k jednání v jednacím řízení bez uveřejnění, která je zároveň považována za zadávací dokumentaci, a jejích přílohách.