2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schuldhulpverlening
Beschreibung: Om de inwoners (zowel particulieren als ondernemers) de best passende hulpverlening te bieden zoekt de gemeente een partner die, samen met de gemeente en de lokale ketenpartners, kan bijdragen aan een integraal hulpaanbod van preventie tot en met nazorg in de schuldhulpverlening conform de Wet gemeentelijke schuldhulpverlening (Wgs). Met als doel zowel financiële problemen als de oorzaak op te lossen of te stabiliseren zodat de problemen geen belemmering vormen om mee te kunnen doen aan de samenleving. Zie hiervoor het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: DRV 042025 PRJ-2400085 Schuldhulpverlening
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure Beste prijs/kwaliteit
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schuldhulpverlening particulieren
Beschreibung: Om de (particuliere) inwoners de best passende hulpverlening te bieden zoekt de gemeente een partner die, samen met de gemeente en de lokale ketenpartners, kan bijdragen aan een integraal hulpaanbod van preventie tot en met nazorg in de schuldhulpverlening conform de Wet gemeentelijke schuldhulpverlening (Wgs). Met als doel zowel financiële problemen als de oorzaak op te lossen of te stabiliseren zodat de problemen geen belemmering vormen om mee te kunnen doen aan de samenleving. Zie hiervoor het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht bestaat uit twee percelen: Perceel 1: Schuldhulpverlening particulieren Perceel 2: Schuldhulpverlening ondernemers Inschrijven voor meerdere percelen is toegestaan. Inschrijver kan de keuze maken om voor perceel 1, perceel 2 of beide percelen in te schrijven.
Los: LOT-0002
Titel: Schuldhulpverlening ondernemers
Beschreibung: De gemeente wil een partner vinden voor het uitvoeren van de schuldhulpverlening voor zelfstandige (ex)ondernemers. Hierbij zijn we op zoek naar een dienstverlener die ook is gespecialiseerd is in het bieden van integrale schuldhulpverleningstrajecten, specifiek gericht op ondernemers. De branches waarin ondernemers werkzaam zijn, zijn gevarieerd en er is vaak sprake van complexe financiële, bedrijfsmatige en juridische omstandigheden. De achtergrond van de ondernemers, evenals hun opleidingsniveau, zelfredzaamheid en ondernemingsvaardigheden, is zeer divers. Dit vraagt om een maatwerkgerichte aanpak van de Dienstverlener. Zie hiervoor het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 2