97210-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenhäusern – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie neonatologii Oddziale Noworodków
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie neonatologii Oddziale Noworodków
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie neonatologii w Oddziale Noworodków: Pakiet 1: Ordynacja dzienna od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.05; Pakiet 2: Pełnienie dyżurów lekarskich zwykłych od poniedziałku do piątku w godz. 15.05-7.30 dnia następnego; Pakiet 3: Pełnienie dyżurów w dni świąteczne oraz dyżury w dni szczególnie świąteczne w soboty niedziele i święta oraz dni ustawowo wolne od pracy w godz. 7.30-7.30 dnia następnego na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Interne KennungWSZ.DAT.SZP.042.1.22/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
LosLOT-0001
Titel1.Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu neonatologii w Oddziale Noworodków Pakiet 1: Ordynacja dzienna
Beschreibung1.Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie neonatologii Pakiet 1: Ordynacja dzienna (od poniedziałku do piątku) w godz. 7.30-15.05.
LosLOT-0002
Titel2.Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu neonatologii w Oddziale Noworodków Pakiet 2: Dyżury lekarskie zwykłe
Beschreibung2.Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie neonatologii w Oddziale Noworodków Pakiet 2: Dyżury zwykłe (od poniedziałku do piątku) w godz. 15.05-7.30 dnia następnego.
LosLOT-0003
Titel3.Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu Neonatologii w Oddziale Noworodków Pakiet 3: Dyżury w dni świąteczne oraz dyżury w dni szczególnie świąteczne.
Beschreibung3.Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie neonatologii Pakiet 3: Dyżury lekarskie świąteczne w soboty, niedziele i święta oraz dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 7.30 do godziny 7.30 dnia następnego, oraz dyżury lekarskie w dni szczególnie świąteczne tj. 24 grudnia, 31 grudnia w godzinach od 15.05 do 7.30 oraz 25 grudnia, 26 grudnia, 1 stycznia, Niedziela Wielkanocna, Poniedziałek Wielkanocny w godzinach od 7.30 do 7.30 dnia następnego.
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen