See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, leków do chemioterapii oraz materiału medycznego dla USK-1 w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 668017-2025
Interne Kennung: ZP-261-71/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia celem zabezpieczenia leczenia pacjentów w związku z przyznaniem nowych programów lekowych oraz włączenie do nich nowych substancji leczniczych i dawek, co wiąże się z koniecznością natychmiastowego rozpoczęcia leczenia pacjentów. Ponadto istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia ze względu na nierozstrzygnięte pakiety z poprzednich postępowań – ZP-261-14/2025, ZP-261-17/2025, ZP-261-31/2025, ZP-261-38/2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 - Leki - chemioterapia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: PAKIET NR 6 - Leki - chemioterapia