See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: Część nr 1: Różne produkty lecznicze Część nr 2: Alteplase Część nr 3: Risperidonum Część nr 4: Różne produkty lecznicze Część nr 5: Tenecteplasum Część nr 6: Różne produkty lecznicze Część nr 7: Oxycodoni hydrochloridum
Interne Kennung: DA.261.1.69.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Alteplase
Beschreibung: Alteplase
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Tenecteplasum
Beschreibung: Tenecteplasum
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Oxycodoni hydrochloridum
Beschreibung: Oxycodoni hydrochloridum
Interne Kennung: 7