2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf twee hulpverleningsvoertuigen (HV’s) met eerdere ingebruikname bij een andere Veiligheidsregio
Beschreibung: Vrijwillige transparantie t.b.v. aanschaf twee hulpverlenings-voertuigen (HV’s) met eerdere ingebruikname bij een andere Veiligheidsregio Betreft de aankoop van twee hulpverleningsvoertuigen met kraan, met eerdere ingebruikname bij een andere Veiligheidsregio.
Interne Kennung: CB20250072
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75250000 Dienstleistungen der Feuerwehr und von Rettungsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie bijlage twee voertuigen
Interne Kennung: 1